Klick voor het week rooster van Kyo Thai (PDF) van 2023.

Klick voor het complete rooster vanaf september 2023 van AS Family Fitness Center en Kyo Thai (PDF).

Maandag (07:30 – 22:00 uur)

Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien Spinning Kristel
10:00 BodyShape Julien
10:15 Yoga: Relax&Recharge Lizzy
17:00 Kickboksen Jeugd 10-15 jr George
17:45 Spinning Rob
18:00 Kickboksen Jeugd Gevorderd George
18:30 PowerPump Nicola
19:00 Kickboksen beginners Steff
19:30 BodyShape Betty Spinning Nicola
20:00 Kickboksen gevorderden Steff
20:30 BodyBalance Betty

Dinsdag (07:30 – 22:00 uur)

Tijd Grote zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Pilates Thessa Spinning Kathinka
10:00 Circuit Nicola
10:15 PumpShape Thessa
11:00
16:30 Bokszak/Techniek 10-15 jr Steff
17:00
17:30 Jeugd Circuit Nicola Pilates Thessa
18:00 Kickboksen zaktraining Jorne
18:30 Zumba Jeanell Yoga: Relax & Recharge Thessa
19:00 Kickboksen zaktraining Jorne
19:30 Step Medium Julien
20:00 Boksen Techniek & Sparren Roy Sambo Spinning Nicola

Woensdag (07:30 – 22:00 uur)

Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 PowerPump Nicola
09:15 Circuit Jorne
10:00 BodyStep Tanya
10:15 Pilates Karina Circuit (50+) Jorne
10:30
16:00 Weerb. / Kickboksen (7-10 jaar) Steff
17:00 Kickboksen (10-15 jaar) Steff
17:45 Spinning Rob
18:00 Kickboksen (Beg / Rec) Steff
18:45 PowerPump Nicola
19:00 Kickboksen gevorderd Rob
19:30 AS CrossTraining Outdoor Thijmen Spinning Kristel
19:45
20:15 Aikido Richard

Donderdag (07:30 – 22:00 uur)

Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Step Advanced Julien
10:00 BodyShape Julien
16:00
17:00 Bokszak Jeugd 10 - 15 jr Nic
17:30 Pilates Thessa
18:30 Yoga:
Relax&Recharge
Thessa 18.45 Kickboksenzaktraining Jorne
19:00 Spinning Kathinka
19:30 BodyShape Betty 19.45 Kickboksenzaktraining Jorne Circuit Estee
20:10
20:30

Vrijdag (07:30 – 21:00 uur)

Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Step Basic Nora Spinning Karina
09:15 Pilates Thessa
10:00 Masterclass (50+) Nora
10:15 Pilates Thessa
17:00 Kickboksen Jeugd gev. Nic
18:30 Boksen zaktraining Roy Sambo
19:30 AS CrossTraining Jens AS

20:00 Aikido (wapentraining) Richard

Zaterdag (07:30 – 15:00 uur)

Tijd Grote zaal Dojo Spinning Outdoor
08:45 Pilates Karina
09:00 BodyBalance Betty Spinning Nicola
09:45 Pilates Karina
10:00 PowerPump Nicola
11:00 Zumba Jeanell 10.45
Kickboksenzaktraining
Jorne
11:30
12:00 Kickboksenzaktraining Jorne

Zondag (08:00 – 14:00 uur)

Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Aikido Richard
09:30 Spinning Karina
10:00 Yoga: Relax & Recharge Lois