Klik hier voor het downloaden van de AS App. !Let op! Registreer met het E-mail adres waarmee je bij ons bekend bent.

Klik hier voor het complete rooster vanaf 5 juni 2021 van AS Family Fitness Center en Kyo Thai (PDF).

Klik hier voor de wijzigingen.

Maandag (07:30 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien Spinning Thessa
10:00 BodyShape Julien
10:15 Yoga: Vinyasa Flow
(60 min)
Thessa
17:00
17:45 Spinning Rob
18:00 Kickboksen Jeugd 10-15 jr George
18:30 PowerPump Nicola
19:00 Kickboksen beginners Steff
19:30 BodyShape Betty Spinning Nicola
20:00 Kickboksen gevorderden Steff
20:30 BodyBalance Betty

Dinsdag (07:30 – 22:00 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Pilates Thessa Spinning Kathinka
09:15
10:00 BodyShape Thessa
11:00 Masterclass (50+) Karina
16:30 Bokszak/Techniek 10-15 jr Steff
17:00
17:30 Pilates Thessa
18:00 Kickboksen zaktraining Jorne
18:30 Zumba Jeanell
18:45 Yoga: Relax & Recharge Thessa
19:00 Kickboksen zaktraining Jorne
19:30 Step Medium Julien
20:00 Boksen Techniek & Sparren Roy Sambo Spinning Nicola
20:30

Woensdag (07:30 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Pilates Thessa
09:10 Circuit Jorne
10:00
10:15 Circuit (50+) Jorne
10:30
16:00 Weerb. / Kickboksen (7-10 jaar) Steff
17:00 Kickboksen (10-15 jaar) Steff
17:45 Pilates Thessa Spinning Rob
18:00 Kickboksen (Beg / Rec) Steff
18:45 PowerPump Thessa
19:00 Kickboksen gevorderd Rob
19:30 AS CrossTraining Outdoor Thijmen Spinning Karina
19:45 ZumbaShape Jeanell
20:15 Aikido Richard

Donderdag (07:30 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Step Medium Julien
10:00 BodyShape Julien Spinning Nicola
16:00 Bokszak Jeugd 10 - 15 jr Nic
17:00 Bokszak Jeugd 10 - 15 jr Nic
18:00 Pilates Thessa Kickboksen zaktraining Jorne
18:30 Zumba Jeanell
19:00 Yoga: Vinyasa Flow Thessa Spinning Nicola Kickboksen zaktraining Jorne
19:30 BodyShape Betty
20:00 Yoga: Relax & Recharge Thessa Kickboksen zaktraining Jorne
20:30 BodyBalance Betty

Vrijdag (07:30 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Outdoor
09:00 Step Basic Nora Spinning Karina
09:15 Pilates Thessa
10:00 Masterclass (50+) Nora
10:15 Pilates Thessa
18:30 Boksen zaktraining Roy Sambo
19:00 HIIT Nicola AS CrossTraining Jim
20:00 Aikido (wapentraining) Richard
20:30

Zaterdag (07:30 – 15:00 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Circuit
08:45 Pilates Karina
09:00 BodyBalance Betty Spinning Rob
09:45 Pilates Karina
10:00 PowerPump Nicola
11:00 Zumba Jeanell Kickboks zaktraining Jorne
10:30
11:00
12:00
12:30

Zondag (07:30 – 15:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Aikido Richard
09:30 Spinning Karina
10:00 Yoga: Relax & Recharge Thessa