Klik hier voor het complete rooster op 1 pagina (PDF).

Klik hier voor de wijzigingen.

Maandag (08:00 – 22:30 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien Spinning Thessa
10:00 BodyShape Julien
10:15 Power Yoga Thessa
17:45 Spinning Rob
18:00 AS Crosstraining Dennis Kickboksen (10 - 15 jaar) Steff
18:45 Spinning Frank
19:00 PowerPump Dennis Kickboksen gevorderden / wedstrKickboksen beginners Steff
20:00 BodyShape Frank Kickboksen gevorderden / wedstrijdteam Steff
20:30

Dinsdag (08:30 – 22:30 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Pilates Thessa Spinning Dennis
09:15 DAMES Kickboksconditietraining Margot
10:00 BodyShape Thessa Circuit Dennis
11:00 Masterclass (50+) Karina
17:30 Pilates Thessa
18:30 Zumba Jeanell Kickboks conditietraining Bryan
18:45 Spinning Thessa
19:30 Step Medium Julien Kickboks conditietraining Carlos
20:30 AS Crosstraining Dennis Grappling Carlos Spinning Rob

Woensdag (08:30 – 22:30 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Circuit Karina
09:30 Step Complex (45min) Julien
10:00 Spinning Thessa
10:15 Step Basic (30 min) Julien Circuit (50+) Karina
10:45 Power Pump (30 min) Julien
16:00 Weerb. / Kickboksen (8-11 jaar) Steff
17:00 KidsDance (7-10 jaar) Romy Kickboksen (12-15 jaar) Steff
17:45 Spinning Rob
18:00 TeensDance (11-14 jaar) Romy Kickboksen (15+ jaar / Rec.) Steff
19:00 PowerPump Thessa Kickboksen gevorderd Rob
19:30 Spinning Karina
20:00 Zumba Rianne
20:15 Aikido (90 min) Richard

Donderdag (08:30 – 22:30 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien Circuit Karina
09:45 Buikspierkwartier Julien
10:00 BodyShape Julien Spinning Karina
16:30 Circuit jeugd Dennis
16:45
18:00 Pilates Thessa Kickboksconditietraining Jorne
19:00 BodyShape Dennis Kickboksconditietraining Jorne Spinning Thessa
19:30
20:00 AS Crosstraining Dennis Kickboksconditietraining Jorne Power Yoga Thessa

Vrijdag (08:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Basic Nora Spinning Karina
09:15 Pilates Thessa
10:00 Masterclass (50+) Dennis
10:15 Pilates Thessa
17:30
19:00 Step Medium Dennis Kickboksconditietraining Jorne Spinning Thessa
19:30 Circuit Zoë
20:15 AS Crosstraining Dennis Aikido (wapentraining) Richard

Zaterdag (08:00 – 14:00 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Circuit
08:45 AS CrossTraining Dennis
09:00 Spinning Thessa
09:15 Pilates Margot
10:00 BodyShape Dennis
10:15 Balance Margot
11:10 Buikspierkwartier Dennis
11:30 Zumba Jeanell Kickboksconditietraining Jorne
12:00
12:30 Grappling Carlos

Zondag (08:00 – 14:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Aikido Richard Spinning Rob
10:00 Easy Yoga Margot