Klik hier voor het downloaden van de AS App. !Let op! Registreer met het E-mail adres waarmee je bij ons bekend bent.

Klik hier voor het complete rooster van AS Family Fitness Center (PDF).

Klik hier voor de wijzigingen.

Maandag (07:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien Spinning Thessa
10:00 BodyShape Julien
10:15 Yoga: Vinyasa Flow
(60 min)
Thessa
17:15 AS Cross WOD Thijmen
17:45 Spinning Rob
18:00 Kickboksen Jeugd 10-15 jr Jorne
18:45 PowerPump Julien Spinning Frank
19:00 Kickboksen beginners Steff
20:00 BodyShape Frank Kickboksen gevorderden Steff
20:30

Dinsdag (07:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Pilates Thessa Spinning Kathinka
09:15 Kickboksconditietraining Jorne
10:00 BodyShape Thessa Circuit 10:15 Jorne
11:00 Masterclass (50+) Karina
16:30 Bokszak/Techniek 10-15 jr Steff
17:15 AS Cross WOD Thijmen
17:30 Pilates Thessa
18:00 Kickboksen zaktraining Jorne
18:30 Zumba Jeanell
18:45 Yoga: Restore & Recharge Thessa
19:00 Kickboksen zaktraining Jorne
19:30 Step Medium Julien
20:00 Boksen Techniek & Sparren Roy Sambo Spinning Werner
20:30 AS CrossTraining Thijmen

Woensdag (07:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Pilates Thessa Circuit Jorne
09:30 Step Julien
10:00 Spinning Thessa
10:15 Circuit (50+) Jorne
10:30 Buikspierkwartier Julien
16:00 Weerb. / Kickboksen (7-10 jaar) Steff
17:00 AS Cross WOD 17:15 Thijmen Kickboksen (10-15 jaar) Steff
17:45 Spinning Rob
18:00 Kickboksen (Beg / Rec. ) Steff
18:45 PowerPump Thessa
19:00 Kickboksen gevorderd Rob
19:30 Spinning Karina
20:00 Zumba Yulia

Donderdag (07:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Medium Julien
09:45
10:00 BodyShape Julien Spinning Rob
17:00 Bokszak/Techniek 10-15 jr Nic
17:15 AS Cross WOD Thijmen
18:00 Pilates Thessa Kickboksconditietraining Jorne
19:00 ZumbaShape Jeanell Kickboksconditietraining Jorne Spinning Thessa
19:30
20:00 Yoga: Vinyasa Flow (60 min) Thessa Kickboksconditietraining Jorne AS CrossTraining Thijmen

Vrijdag (07:00 – 22:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Step Basic Nora Spinning Karina
09:15 Pilates Thessa
10:00 Masterclass (50+) Nora
10:15 Pilates Thessa
17:15 AS Cross WOD Thijmen
18:30 Boksen zaktraining Roy Sambo
19:30 Aikido (wapentraining) Richard Circuit Thijmen
20:30 AS CrossTraining Thijmen

Zaterdag (07:00 – 15:00 uur)


Tijd Grote zaal Dojo Spinning Circuit
08:45 Pilates/Yoga Karina
09:00 Spinning Rob
09:45 Pilates/Yoga Karina
10:00 AS CrossTraining Thijmen
10:15
10:30 Zumba Jeanell
11:00 Kickboksconditietraining Jorne
12:00
12:30

Zondag (07:00 – 14:00 uur)


Tijd Grote Zaal Dojo Spinning Circuit
09:00 Aikido Richard
09:30 Spinning Karina
10:00 Easy Yoga Thessa